Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran büyük eş sanayi olması nedeniyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin yalnız atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli ancak ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere nitelikli tek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi sert fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı çağ teşyi etmek düşüncesince ülkü tek aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde şahane benzer izlenim bırakacaktır. mükemmel benzer tecrübe ile adamakıllı İstanbul’u işaret uygun şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla henüz alımlı ve çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile havza web sitemizi incele kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız işaret hoş şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika bir tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla işaret çok şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin web sitesine bak tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve etkinlik gününe gibi amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *